Webové prezentace, kompletní řešení pro firemní prezentace na webu

Webové prezentaceWebové prezentace, které se v dnešní době již přirozeně stávají součástí marketingové komunikace firem, musí plnit i náročné cíle. Dnes už jen nestačí, aby web dobře vypadal a nesl aktuální obsah. Důležitou roli hrají dobře stanovené marketingové cíle a k nim nastavený informační obsah. Důležitým faktorem úspěchu je přístupnost webu z různých zařízení a přizpůsobení jeho obsahu rozdílným skupinám uživatelů na Internetu.
Výsledkem úspěšné webové prezentace musí být vysoký výkon webu v podobě množství přivedených zákazníků a měřitelná konverze v návaznosti na předem definované cíle.

Webové prezentace, webdesign

Webové prezentace navrhujeme tak, aby vždy zapadaly do celkového konceptu marketingové komunikace společností a tvořili jednotný celek s ostatními komunikačními nástroji jak po stránce grafické a obsahové, tak i ve smyslu propojení zobrazovaných dat s vnitrofiremními systémy. Webové stránky mohou být doplněny dalšími aplikacemi jako produktový katalog s interaktivním výběrem, dynmicky generované ceníky, mapy, formuláře a jiné call to action prvky, které zajistí interakci s uživatelem.
Tondach web
Webová portálová řešení slouží jako integrační prvek informací směřovaných k zákazníkovi. Tyto informace je možné vkládat přímo do redakčního sytému nebo je přebírat z dalších interních/externích systémů provozovatele webového portálu. Informace poskytované zákazníkovi je možné členit podle cílových skupin nebo přímo podle nastavení konkrétního uživatele.

web-portaly2-th
web-portaly3-th
Webový portál
Mikrostránky jsou jedním z nejúčinnějších nástrojů jak přivést na váš web další nové zákazníky. Mikrostránky bývají tématicky zaměřené a jsou vhodné pro prezentaci vybraných služeb nebo produktů s důrazem na dohledatelnost na specifická klíčová slova zadávaná uživateli ve vyhledávačích.

Cílem mikrostránek je zákazníka seznámit s daným produktem nebo řešením a buď od něho přímo získat kontakt nebo ho přesměrovat na cílový web, kde už bude následně přiveden k finální akci.

web-mikrosite-3-th
web-mikrosite-2-th

Mikrostránky
Malý mapový portál je námi vyvinutá specializovaná aplikace, která umí znázorňovat rozmístění firem, produktů, nebo služeb na mapě v rámci vybrané lokality. Naše mapové aplikace jsou přizpůsobovány přímo konkrétním požadavkům zákazníků. Může se jednat o prosté zobrazení bodů na mapě, fotografií nebo zajištění výpočtu optimální trasy cesty podle zadaných kritérií.

 • mapový portál se zobrazením míst s dalšími informacemi
 • výpočet optimální trasy cesty
 • zobrazení adres firem s výběrem parametrů
Mapové portály
Mapové portály
MApové portály
Webové oborové katalogy slouží především k prezentaci oborově zaměřených dodavatelských nebo servisních firem našich klientů. Díky přehlednosti a vysoké dohledatelnosti informací o firmách obsažených v katalogu pomocí vyhledávačů jako jsou seznam.cz nebo google.cz se naše webové katalogy staly oblíbeným a nezbytným doplňkem webových portálů našich zákazníků.
Webhosting tvoří přirozenou součást našich komplexních služeb v oblasti on-line. Webové projekty, portály, eshopy provozujeme na vlastní serverové infrastruktuře umístěné v datacentru CE COLO (dříve GTS) nacházející se v datacentru v Praze, které je umístěné v uzlovém bodu českého internetu s vysokou konektivitou do zahraničí.

Na našich serverech nabízíme služby

 • individuální webhosting a mailhosting
 • datová úložiště, datové služby
 • virtuální servery
Animatec WeRedaktor

Animatec WebRedaktor

Správa webů pomocí publikačního nástroje

Na základě dlouhodobých zkušeností a s návrhem a vývojem webu jsme vytvořili vlastní publikační systém Animatec WebRedaktor, pomocí něhož je možné spravovat v jednom administračním rozhraní jeden nebo i více webů. Jednoduše je tak možné přenášet obsah mezi rozdílnými weby nebo portály, což přináší značné časové úspory při administraci. Náš systém je vystavěn tak, aby práce s ním zvládli rychle a efektivně i méně zkušení uživatelé.

Přehled našich služeb v oblasti webových prezentací

 • analýzy a konzultace
 • internetový marketing
 • tvorba webových portálů a prezentace
 • vlastní redakční systém
 • grafický design
 • správa obsahu a servis k projektům…
SLužby v oblasti webdesignu

Napište nám, rádi o vás uslyšíme

Váš email (vyžadováno)

Vaše zpráva

Ověřovací kód obrázku: captcha . Vložte sem kód obrázku: