Mobilní aplikace

Aplikace pro chytré telefony, nabízí nový prostor ve způsobu firemní komunikace jak směrem k zákazníkům, tak v přístupu pracovníků k firemním informacím.

Vytváříme specializovaná řešení aplikací uzpůsobená firemním procesům a požadavkům zákazníka. Mobilní aplikace jsou vhodné pro pracovní týmy pracující mimo zázemí společnosti, kde mohou poskytnout rychlé informace o produktech, aktuálních cenách nebo stavu zakázek či skladových zásob v návaznosti na získaná data například z firemního informačního systému. Stejně tak mobilní aplikace dobře poslouží ke sběru dat při osobních jednáních se zákazníkem nebo zápisu provedených úkonů pracovníky společnosti.

Aplikace pro tablety

Tablet díky svým větším rozměrům displeje a snadnou přenositelností je ideální pro práci v terénu. Například pracovník / obchodní zástupce může tablet využít pro prezentaci produktu zákazníkovi nebo vkládat data či nafotit fotografie přímo v průběhu obchodní schůzky se zákazníkem či obchodním partnerem. Získaná data přímo odešle z místa schůzky k dalšímu zpracování. Tímto procesem je možné velmi urychlit zpracování obchodního případu, vytvoření nabídky a podobně.
Po osobní konzultaci Vám navrhneme vždy optimální řešení využití tabletu a naprogramujeme aplikaci namíru Vašim potřebám.
Mobilní aplikace Alukov

Aplikace pro chytré telefony

Mobilní aplikace Tondach
Mobilní aplikace se uplatní v situacích, kde není prostor pro manipulaci s osobním počítačem nebo tabletem. Výhodou takové aplikace je možnost rychlého přístupu k požadovaným informacím nebo funkcím. Stejně tak je snadné pomocí mobilního telefonu pořídit fotografie nebo zadat potřebná data k obchodnímu případu či produktu. Mobilní telefon je možné účinně využít ve spojení s naší aplikací ContactPro mobile. (již brzy v nabídce pro IOS i Android zařízení..). Pomocí této aplikace získáte přehled o vašich obchodních případech kdekoli v terénu.