Pracujeme pro významné společnosti z různých oborů podnikání v České republice i zahraničí.

Naše práce zahrnuje desítky rozsáhlých projektů jako jsou webové portály a prezentace, eshopy, elektronické obchodní systémy B2B, aplikace pro mobilní zařízení a telefony, multimediální prezentace pro CD-ROM nebo USB disky, specializované výpočtové programy a aplikace vytvořené na zakázku.


logo-ytong

Xella CZ, s.r.o.

Xella je přední světový výrobce stavebních materiálů. V České republice, Polsku a Rakousku koncernu Xella pro značku YTONG dlouhodobě pomáháme růst v oblasti řady On-Line projektů.

logo-smidl

ŠMÍDL

Společnost Šmídl s.r.o. je předním českým poskytovatelem přepravních a logistických služeb s voovým parkem více než 280 vozidel. Pro Šmídl jsme vytvořili a spravujeme webovou prezentaci s redakčním systémem a poskytujeme podporu v dalších on-Line řešeních.

logo-alukov

ALUKOV

Alukov a.s. je jedním z největších světový výrobců zastřešení pro bazény a terasy. Pro Alukov spravujeme rozsáhlou řadu webových projektů a další on-line B2B aplikace.

logo-tondach

TONDACH

TONDACH Česká republika s.r.o. je nejvýznamnějším výrobcem pálené střešní krytiny v regionu střední a východní evropy. Pro společnost TONDACH jsme vytvořili webové prezentace pro Českou republiku, Polsko a celou řadu dalších softwarových projektů.


logo-ekopanely

EKOPANELY

Český výrobce ekologických stavebních panelů s využitím slámy. PRo společnost EKOPANELY SERVIS s.r.o. jsem vytvořili webovou prezentaci s redakčním systémem a dále spolupracujeme na grafickém designu dalších prezentačních materiálů.

logo-triton

TRITON

Významný český výrobce datových rozvaděčů a kovových šatních skříněk disponující moderním závodem s plněautomatizovaným provozem. pro TRITON jsme vytvořili webový portál s redakčním systémem a rozsáhlou nabídkou produktů a celou řadu doprovodných webů.

logo-proman

PROMAN

Společnost PROMAN je významným českým dodavatelem regálů a regálových systémů se širokým spektrem zákazníků po celém světě a více než 20 letou tradicí. Pro PROMAN jsme vytvořili webovou prezentaci a specializovaný eshop s aplikací na návrh regálového systému.

logo-fermacell

FERMACELL

Pro společnost fermacell GmbH, která je významným výrobcem systému sádrovláknitých desek pro suchou stavbu poskytujeme fullservis v oblasi on-line. Pro fermacell spravujeme webovou prezentaci a celou řadu microsites a aplikací.


logo-klinkercentrum

KLINKERCENTRUM

Klinker Centrum s.r.o. je prodejcem lícových cihel, obkladových pásků a dalších stavebních materiálů. Pro Klinkercentrum jsme vytvořili webovou prezentaci s redakčním systémem a produktový objednávkový katalog. Součástí prezentace je i vizualizační nástroj pro zákazníky umožňující demonstraci použití materiálů cihel a odkladových pásků na fasádě domu.

logo-basf

BASF

The Chemical Company je celosvětově největší chemický koncern, kde jsme pro české zastoupení v oboru stavební chemie spravovali webovou prezentaci s redakčním systémem a vytvořili rozsáhlou řadu technických materiálů pro produktové listy.

logo-tgi

THE GOLDEN INVESTMENT

The Golden Investment a.s. je významným hráčem na trhu komoditního obchodování s drahými kovy. Zejména se společnost specializuje na obchod s investičním zlatem. Pro TGI jsme vytvořili obchodní portál B2C pro nákup a prodej zlatých slitků TGI Club a spravujeme několik internetových prezentací s redakčním systémem.

logo-ckd

ZPA Group

Strojírenská skupina ZPA Group zahrnuje 11 velkých podniků. Pro společnosti ČKD Armatury a Transporta ze skupiny ZPA Group jsme vytvořili projekty, které zahrnují práce od grafického designu, fotografování až po webovou prezentaci s následným servisem.


logo-hebel

HEBEL

Člen koncernu XELLA, který v nedávné době přešel pod značku YTONG. Pro HEBEL jsme dloudobě pracovali a vytvořili celou řadu webových prezentací, mutlimediální katalogy a další materiály pro podporu prodeje.

logo-transform

TRANSFORM

Známý a ryze český výrobce širokého sortimentu výrobků z recyklovaných plastů pro dům a zahradu. Pro společnost Transform jsme vytvořili několik webových prezentací s redakčním systémem a úspěšný eshop pro přímý prodej výrobků koncovým zákazníkům.

logo-ravak

RAVAK

V dnešní době je značka RAVAK již téměř synonymum pro vybavení moderních koupelen. Pro společnost Ravak jsme vytvořili po předchozí úspěšné spolupráci multimediální katalog pro představení technických detailů a vizualizací produktů pro obchodní partnery

logo-ecorec

ECOREC

Společnost Ecorec je předním výrobcem alternativních paliv z tříděného komunálního odpadu ve střední a východní Evropě. Pro Ecorec jsme zprodukovali a vytvořili instruktážní videoprezentaci o výrobě paliv.

mapa světa

Úspěšné projekty realizujeme již více než 15let

Na poli Internetu nejsme žádným nováčkem. Za dobu od roku 1996, kam sahají naše zkušenosti jsme zrealizovali desítky úspěšných internetových projektů, individuálních softwarových řešení a mnoho multimediálních prezentací na CD-ROM/DVD nebo USB disky. Naše projekty využívají především zákazníci z České republiky, Slovenska a okolních států Evropské unie. Realizovali jsme i několik projektů webových portálů s nasazením v mezinárodním měřítku.
  • máme více než 15let zkušeností na poli Internetu
  • poskytujeme full-service v oblasti webu a internetových aplikací
  • preferujeme moderní, ale osvědčené a bezpečné technologie
  • zabezpečení a ochrana zákaznických dat je pro nás prioritou